امروز پنج شنبه بیست و هفنم شهریورماه 1393 خورشیدی ، مصادف با بیست و چهارم ذی القعده 1435 هجری
 
اخبار و اطلاع رسانی
کارشناس امور قرآنی اوقاف اهواز با بیان اینکه برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن زیربنای اصلی مسابقات کشوری و بین‌المللی است، گفت: اگر این مسابقات به نحو مطلوبی برگزار شود قطعاً در کیفیت بالای مراحل کشوری و بین‌المللی تأثیر بسزایی دارد.
معاون برنامه ریزی وبودجه استان خوزستان :در راستای تملک زمین‌ها و خانه‌های مجاور حرم علی‌بن مهزیار نیازمند همکاری شهرداری اهواز برای توسعه حرم هستیم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در این آیین در سخنانی در مسجد شهید دانش شوش یکی از سیاست های سازمان اوقاف کشور را حفظ و توسعه بقاع متبرکه عنوان کرد و گفت:در این راستا طرح توسعه حرم حضرت دانیال نبی (ع) در شوش پس از وقفه ای چند ساله آغاز شد.
منتخب مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا و کشورهای غربی امروزه تحریم‌ها را بر ایران اسلامی بیشتر کرده‌اند که به‌وسیله قرآن می‌توان این تحریم‌ها را کنار زد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد طباطبایی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان نیز با اعلام اینکه قرآن بزرگترین ودیعه الهی است که برای بشر قرار داده شد و این توفیق الهی در اختیار حافظان و قاریان قرار گرفت،
منوی سایت  
پیوندهای ویژه  
تصاویر برگزیده   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد